1

Наша продукція

1
Виготовляємо меблі на замовлення. Кухні, шафи купе, спальні, дитячі, меблі будь-якої складності. За вашими розмірами та побажаннями.
Нами проектуються і виробляються сходи будь-якої конфігурації та технічної складності з використанням якісної деревини.
Стильна і красива дерев'яна обробка будинку може бути частиною невід'ємною елементу інтер'єру-дерев'яних дверей або вікон.
1

Наші останні роботи

Ми займаємося виготовленням різноманітних виробів з дерева. Ви можете вибрати виріб з нашого каталогу і замовити будь-який розмір для нього.

Ми виготовляємо вироби на замовлення за вашим фото. Надсилайте фотографію або ескіз зразка (наприклад, дзеркало, рама), ми прорахуємо Вам за вартість та строк виготовлення.

Хочете дізнатись більше?

Подивитися наш
Ми із задоволенням Вам допоможемо
Замовте
Зворотній дзвінок

Ми використовуємо тільки якісні матеріали

Екологічно чиста сировина!

Замовляючи в нас продукцію, ви отримаєте високоякісний, екологічно чистий товар з дерева, який приємно здивує вас своїми характеристиками:

1

Партнерство

1
Чому варто звернутися до нас?
  • Ми даємо 100% гарантію на виготовлену продукцію. Даємо рекомендації за правильним доглядом за нею.
  • Оптимальне співвідношення ціни та якості
  • Наш центральний офіс знаходиться у Івано-Франківскій області. Є представництва в усії областях западної україни.
  • Ми працюємо на ринку України з 2006 року і маємо величезний досвід в цій сфері.
  • Процес замовлення на виготовлення меблів можливий дистанційно.
Наші партнери
Ми тісно співпрацюємо з провідними зарубіжними фірмами, які є постачальниками продукції, якість якої підтверджено европейскімм сертифікатом якості ДСТУ ISO 9001-2001.
Blum Adler Hafele Sayerlack Sikkens

Вітаємо на сайті компанії «Декор»!

Якщо Ви зайняті облаштуванням власної квартири, будинку або офісу і Вам необхідні якісні дерев’яні меблі за прийнятними цінами, тоді Ви, безумовно, звернулися за адресою! Наша компанія займається виробництвом різних категорій меблів, а також вікон, дверей та дерев’яних сходів. З нашими роботами Ви можете ознайомитися безпосередньо на сайті.

Використовуючи виключно якісну деревину, наші фахівці створюють справжні шедеври. Спираючись на власний чималий досвід та використовуючи новітнє обладнання, ми виготовляємо цілий спектр моделей, які не тільки стануть справжньою окрасою будь-якого приміщення, а й гарантовано та безвідмовно прослужать довгі роки, не втративши своїх якостей та зовнішнього вигляду.

Крім усього асортименту представлених в галереї готових товарів, спектр яких постійно розширюється і збагачується, ми пропонуємо Вашій увазі меблі з дерева на замовлення. Можливість створити виріб з урахуванням індивідуальних параметрів і характеристик, дозволяє максимально задовольнити всі вимоги та побажання кожного замовника, втілюючи будь-які задуми і плани.

Дерев’яні меблі завжди були та залишаються найбільш популярними та поширеними – завдяки загальним якостям сировини. Вироби з цього благородного матеріалу здатні служити безвідмовно протягом довгих років, не втрачаючи при цьому своїх первинних зовнішніх характеристик. Крім того, правильно оброблена деревина не боїться перепадів температур, вологи чи посуха, а її багатий зовнішній вигляд наділяє будь-яке приміщення розкішшю і, водночас, створює атмосферу домашнього затишку.

Наша компанія протягом вже досить тривалого часу займає лідируючі позиції на ринку, завойовуючи визнання все більшої кількості клієнтів та здобуваючи повагу.

Ми пропонуємо Вашій увазі готові моделі меблів з дерева в різних стилях, серед яких Ви можете вибрати найбільш підходящу. Але головною особливістю нашої компанії є те, що ми виготовляємо дерев’яні вироби на замовлення. Ми використовуємо не тільки зазначені замовником розміри, але й даємо можливість втілити практично будь-які побажання в оформленні меблів, вікон, дверей чи сходів.

Крім основних категорій меблів, у нас Ви також маєте можливість замовити сходи з дерева, які зможуть ідеально доповнити загальний дизайн Вашого будинку в декілька поверхів. Якщо ж Ви хочете, щоб Ваше житло відрізнялося особливою унікальністю та стилем також зовні, пропонуємо підібрати дерев’яні вікна чи двері, модель яких Ви зможете створити самостійно. Ми виконуємо замовлення різної складності – Вам залишається тільки увімкнути власну фантазію. А якщо Ви сумніваєтеся у виборі, в такому випадку на допомогу Вам зможуть прийти наші досвідчені фахівці, які завжди готові надати свою кваліфіковану консультацію з приводу всіх можливих питань.

Якщо Ви шукайте якісні дерев’яні вироби за доступними цінами і з можливістю виготовлення на замовлення – тоді Вам варто зв’язатися з нами. Контактні дані Ви також зможете знайти на нашому сайті.